En låt som ska spelas på min begravning.... Ja de lär väl inte jag ha så mycket att säga till om, men om jag får önska så vill jag ha den här;
Skämt och sido... Men texten är mycket tänkvärd!!!!!
Skämt och sido... Men texten är mycket tänkvärd!!!!!
Det var mycket tänkvärt i texten.
SvaraRaderaTackar. Äntligen har katten kommit iväg.
Har du varit in och sett vad man kan göra nu till syskonen?
Kram och ha en bra dag
Morn! Man får nog inte bestämma till vem dom donerar till!!Ja dom andra två vet vad som har hänt.Dom ser ju hur ledsna vi är och försöker trösta...Ha en bra dag med din springare! ♥kram!
SvaraRaderaDet skulle vara ett utmärkt musikaliskt alternativ för mig med. För övrig vill jag inte alls säga att du kom sist i någon tävling och lånar härmed ut maken för lunch när helst du hör av dig och befinner dig i våra krokar.
SvaraRaderaJag hade inte funderat i dom banorna, men när jag var ung visste jag bestämt. Jag kommer inte ens ihåg vad det var, så jag får nog ta en extra funderare! :) Kram
SvaraRaderahaha, ja tänk om man kunde donera lite så där :) bra text
SvaraRaderahos oss regnade det hela natten och morgonen men NU SKINER SOLEN :) eller den gick precis i moln, men ändå
kramar